Меблі для гуртожитків від виробника: вигідна покупка в

Приїжджаючи на навчання з інших міст чи сіл, не всі студенти мають можливість зняти квартиру. На щастя, є можливість проживання у гуртожитку, що істотно економить кошти.

Незважаючи на порівняно невисоку вартість проживання у гуртожитку, керівництво університетів та адміністрація гуртожитків повинні забезпечити комфортні умови для проживання. Ремонт та якісні меблі – це саме той мінімум, який є обов'язковим.

На українському ринку є багато компаній, у яких можна придбати меблі. Проте чи є їх репутація перевіреною? Для того щоб Ви не розчаровувались в якості продукції інших фірм, наша компанія реалізує широкий асортимент меблів, зокрема й меблі для гуртожитків від виробника.

Чому варто вибрати саме нашу компанію?

• 13 років на українському ринку дали можливість вивчити усі нюанси цієї сфери. Саме тому ми і пропонуємо якісні меблі на будь-який смак та колір.

• Широкий асортимент товарів дає можливість максимально повно задовольнити потреби споживачів. У нас можна придбати меблі для дому та офісу, дошкільних і навчально-виховних закладів, армійські меблі, дитячі ігрові майданчики, меблі для гуртожитків від виробника, готелів, санаторіїв, баз відпочинку тощо.

• Індивідуальний підхід до клієнта. Виготовлення замовлення відбувається з урахуванням всіх побажань клієнта. У разі виникнення питань Ви завжди можете звернутись за номером, вказаним на сайті, до нашого менеджера. Ми залюбки надамо консультацію щодо будь-якої одиниці товару, умов оплати та доставки. Як показує статистика, 92 % клієнтів повторно зверталися до нас із замовленнями.

• 1500 виконаних замовлень за останній рік. Ми даємо Вам можливість замовити меблі, які будуть ідеально поєднуватись з дизайном і стилістикою приміщення. Ви отримаєте стильні меблі високої якості, адже у роботі ми використовуємо лише найкращі матеріали та сучасне обладнання.

• Для Вашої зручності ми пропонуємо декілька способів оплати. Це безготівковий платіж для юридичних осіб, банківський переказ у будь-якому комерційному банку (додатково стягується комісія за переказ відповідно до тарифів банку) та готівкою в офісі компанії. Спосіб доставки узгоджується з замовником. Можливість і час доставки можна обговорити з нашими менеджерами.

• Чи багато компаній можуть похвалитись підтримкою від мера міста? А ми можемо! Нещодавній візит Геннадія Труханова підтвердив професіоналізм та високий рівень роботи нашої компанії.

• Попри досягнуті результати, ми не стоїмо на місці, а впевнено розвиваємось. В планах розширення виробничих площ на 3 000 м2, збільшення робочих місць до 120 та зростання обсягів виробництва в 3 рази.

Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте якісний продукт, який буде служити протягом багатьох років.