Opinions

In order to leave a response, you must sign in.
Ваня July 24, 2019 12:19 pm I recommend
 
Advantages: Доступна ціна, швидка доставка, вигідні умови для співпраці, грамотна консультація менеджера, виконання роботи в узгоджені терміни.
Commentary: Я теж співпрацював з цією компанією і можу підтвердити високий рівень їх роботи. Меблі прекрасно доповнили інтер'єр в моєму офісі та, надіюсь, будуть довго служити. За потреби буду звертатись до Вас ще і рекомендувати знайомим.
0
 
Олексій July 18, 2019 2:56 pm I recommend
 
Advantages: Не можу підібрати слів аби описати роботу цієї компанії, одна лише похвала! Починаючи з якісної консультації по телефону, закінчуючи якістю меблів. Замовляв дитячий ігровий комплект за індивідуальними кресленнями, все зробили якісно навіть не в узгоджені треміни, а раніше! Надіюсь компаній з таким високим рівнем роботи в майбутньому в Україні буде набагато більше!
0
 
Карина July 12, 2019 8:46 am I recommend
 
Advantages: Дуже шкода, що я не знала раніше про вашу компанію, тоді б замовляла всі меблі тільки звідси. Нещодавно купувала тут ліжко двоспальне. Хочу сказати, що товар справді дуже якісно виконаний! При нагоді, будемо звертатись ще:)
Commentary: П.С. якщо вам будуть збирати ліжко майстри, справді можете не турбуватись за цілісність стін у квартирі\домі. У нас двоповерховий дім і все якісно занесено і зібрано.
0
 
Антоніна July 10, 2019 12:54 pm I recommend
 
Commentary: Повністю задоволена роботою компанії, товаром та сервісом. Хочу виразити окрему подяку збірникам меблів за обережність та оперативність. Всі стіни залишились цілими та без подряпин, і в квартирі не було сміття. Побільше б таких компаній, як ваша!
0
 
Михайло July 09, 2019 11:35 am I recommend
 
Advantages: Величезне дякую всім, хто працює в компанії Елкон-Дизайн. Вони просто зробили неможливе! В найкоротші терміни виготовили кухню і я зміг відсяткувати новосілля! Я дуже задоволений як роботою, так і сервісом. При необхідності звернусь тільки до вас та буду радити всім знайомим та рідним.
Drawbacks: відсутні
0
 
 
Complaint to the feedback Close window

Are you sure you want to inform the Portal's administration that the user is breaking rules of commenting and posting content?


Report

Cancel
 
 
 
Complaint to the feedback Close window

 
 

On-site search

Search

Contacts

ПГОІ Елкон-Дізайн Виробництво меблів - Виробництво меблів
(main office)

65098, Ukraine, Odesa region, , вул.Толбухіна 135, 28
  • +38 (066) 693 36 XX
 
Write a message
Select message form:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Search
 
 

Close
 
 
Order a call
person
phone
email
record_voice_over
create