Отзывы

Для того чтобы оставить отзыв, вы должны авторизироваться.
Ваня 24 июля 2019 в 12:19 Рекомендую
 
Достоинства: Доступна ціна, швидка доставка, вигідні умови для співпраці, грамотна консультація менеджера, виконання роботи в узгоджені терміни.
Комментарий: Я теж співпрацював з цією компанією і можу підтвердити високий рівень їх роботи. Меблі прекрасно доповнили інтер'єр в моєму офісі та, надіюсь, будуть довго служити. За потреби буду звертатись до Вас ще і рекомендувати знайомим.
0
 
Олексій 18 июля 2019 в 14:56 Рекомендую
 
Достоинства: Не можу підібрати слів аби описати роботу цієї компанії, одна лише похвала! Починаючи з якісної консультації по телефону, закінчуючи якістю меблів. Замовляв дитячий ігровий комплект за індивідуальними кресленнями, все зробили якісно навіть не в узгоджені треміни, а раніше! Надіюсь компаній з таким високим рівнем роботи в майбутньому в Україні буде набагато більше!
0
 
Карина 12 июля 2019 в 08:46 Рекомендую
 
Достоинства: Дуже шкода, що я не знала раніше про вашу компанію, тоді б замовляла всі меблі тільки звідси. Нещодавно купувала тут ліжко двоспальне. Хочу сказати, що товар справді дуже якісно виконаний! При нагоді, будемо звертатись ще:)
Комментарий: П.С. якщо вам будуть збирати ліжко майстри, справді можете не турбуватись за цілісність стін у квартирі\домі. У нас двоповерховий дім і все якісно занесено і зібрано.
0
 
Антоніна 10 июля 2019 в 12:54 Рекомендую
 
Комментарий: Повністю задоволена роботою компанії, товаром та сервісом. Хочу виразити окрему подяку збірникам меблів за обережність та оперативність. Всі стіни залишились цілими та без подряпин, і в квартирі не було сміття. Побільше б таких компаній, як ваша!
0
 
Михайло 09 июля 2019 в 11:35 Рекомендую
 
Достоинства: Величезне дякую всім, хто працює в компанії Елкон-Дизайн. Вони просто зробили неможливе! В найкоротші терміни виготовили кухню і я зміг відсяткувати новосілля! Я дуже задоволений як роботою, так і сервісом. При необхідності звернусь тільки до вас та буду радити всім знайомим та рідним.
Недостатки: відсутні
0
 
 
Жалоба на отзыв Закрыть окно

Вы уверены, что хотите сообщить администрации портала о том, что пользователь нарушает правила комментирования и размещения контента?


Сообщить

Отменить
 
 
 
Жалоба на отзыв Закрыть окно

 
 

Поиск по сайту

Искать

Контакты

Производство мебели: армейская мебель для учебных заведений, детских садов, дома и офиса
(основной офис)

65098, Украина, Одесская, Одесса, переулок 4-й Житомирский, дом 28
  • +38 (066) 693 36 XX
 
Написать сообщение
Выберите форму обращения:
 
 
 
Идентификатор страницы
Идентификатор страницы:
1234

Поиск
 
 

Закрыть
 
 
Заказать звонок
person
phone
email
record_voice_over
create